Bedava Kredi Notu Öğrenme 2 : Turkcell

Vodafone için yazdığımız makalenin aynısı burası içinde geçerli aslında eğer Turkcell hattınız varsa yapmanız gereken şeyler aynı hemen şöyle anlatalım.

Bedava Kredi Notu Öğrenme 2 : Turkcell

Turkcell ‘in kendi bünyesindeki bir şubesine gitmeniz gerekiyor. Şubenin bayiler tarafından açılmış bir şube olmamasına dikkat etmelisiniz. Şubeye gittikten sonra gözünüze bir cep telefonu kestirin ve onu tarifenize ek olarak alabilme durumunuzu sorun. Zaten sorduğunuz zaman sizden ilk olarak kimlik bilgilerinizi isteyeceklerdir.

Kurumsal hesaplarından hemen findeks üzerinden kredi notunuzu sorgulayacaklar ve notunuzun almak istediğiniz cep telefonu için yeterli olup olmadığına bakacaklardır. İşte tam bu anda araya girin ve çalışana notunuzu görmek istediğinizi söyleyin eğer şube kalabalık değilse yaklaşımınız iyiyse notunuzu size gösterecektir.

İşlem bu kadar basit şubenin kalabalık personelin bunalmamış olmasına dikkat edin. Her şey orada çalışan personelin insiyatifinde kimse ona size kredi notunuzu gösterdiği için birşey diyecek değil.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir