Ücretsiz Kredi Notu Uzmanına Soru Sor

Merhabalar, kredi notu konusunda uzmanlaşmış bir ekibimiz ile sizlere en iyi şekilde hizmet vermek adına sitemizde çeşitli makaleler yayınlıyoruz ve sizlere ücretsiz hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. BankaBilgi.ORG sitesinde kredi notu ile ilgili yazılan makalelerimiz büyük ilgi görünce insanların ücretsiz bir şekilde soru sorup kredi notu hakkında bilgi edinebilecekleri bir site açmaya karar verdik.

Kredi notu 1.900 olan birisi olarak alanımla ilgili sorduğunuz soruları elimden geldiğince hızlı bir şekilde yanıtlayacağım. Cep telefonu üzerinden veya mail yolu ile hizmet vermiyorum. Sebebi ise aynı sorunu yaşayan yüzlerce kişi olması. Bu yüzden sitemizde bir Soru Cevaplar adında bir sayfa oluşturduk. Sorulan sorular bu sayfada gösteriliyor ve aynı soruyu soracak kişiler buradan yararlanarak işini çözebiliyorlar.

Kredi Notu Sorularınızı Nasıl Sorabilirsiniz ?

Ücretsiz Kredi Notu Uzmanına Soru Sor

Sizler için sitemizde özel bir eklenti kullanıyoruz. Soru – cevap eklentisi ile sorularınızı hızlı bir şekilde tarafımıza iletebiliyorsunuz. Hemen Soru Sor isimli sayfamızı ziyaret ederek basit bir formu doldurabilir ve sorunuzu tarafımıza iletebilirsiniz. Burada yapmanız gerekenleri kısa bir şekilde özet geçeyim.

1-) Title alanına soracağınız soruyu kısaca özetleyiniz. Mesela kredi notumu nasıl yükseltebilirim tarzında sorunuza bir başlık seçiniz.

2-) Kısa bir başlık yazdıktan sonra hemen aşağıda yer alan bölümden sorunuzu detaylı bir şekilde yazabilirsiniz. Eğer sorunuzda gerekiyorsa fotoğraf yükleyebilir ve yazınızı özel alanları kullanarak kalın, italik ve altı çizgili bir şekilde biçimlendirebilirsiniz. İmla kurallarına uygun ve anlaşılır bir şekilde yazmaya özen gösterirseniz sitemize giren diğer arkadaşlar için faydalı olacaktır.

3-) Soru kategorisi seç alanından Soru – Cevap alanını seçin zaten şimdilik sitemizde sadece tek bir soru kategorisi bulunmaktadır. İlerleyen süreçlerde kredi kartı ve kredi problemleriniz için yeni kategoriler eklenebilir.

4-) Tag bölümü etiket demek olup bu bölümü boş bırakınız. Buraya birşey yazmanıza gerek yoktur.

5-) Your Email alanına mail adresinizi yazınız. Mail adresiniz diğer kullanıcılar tarafından görüntülenmez. Your Name alanına isminizide yazdıktan sonra Submit butonuna tıklayınız.

Bu adımları uyguladıktan sonra sorunuzu sormuş olacaksınız ve en kısa sürede sorunuz onaylanacak ve cevaplandırılacaktır. http://www.kredinotuuzmani.com/soru-cevaplar/ bağlantısını ziyaret ederek şimdiye kadar sorulmuş soruları ve cevapları görüntüleyebilirsiniz. Sorulan sorulara bizim dışımızda sitemizi ziyaret eden insanlarda cevap verebilirler. Böylece ortaya farklı fikirlerde atılmış olacaktır.

 

One thought on “Ücretsiz Kredi Notu Uzmanına Soru Sor

  1. Burak

    Merhabalar, Akbank maaş müşterisiyim ve bu bankaya 26 bin lira kredi borcum ve aynı zaman 10 bin lirada kredi kartı borcum var bunları kapatmak için bu bankadan 40-45 bin arası kredi istesem bana kredi verirler mi geçen haftada 15 bin liralık bir kredi başvurusu yaptım ama reddedildi ama bankaya borç ödemek için kredi istediğimi söylemedim bana yardımcı olabilir misiniz bu konu hakkında

    Reply

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir