Ücretsiz Kredi Notu Öğrenme 1 : Vodafone

Ücretsiz olarak kredi notunuzu nasıl öğrenebileceğinizi anlatan bir yazı dizisi düşünüyoruz ve ilk makalele olarak Vodafone hatta sahip kişilere kredi notlarını nasıl öğreneceklerini izah edeceğiz.

Vodafone Kredi Notu Öğrenme

Vodafone Kredi Notu Öğrenme

Bildiğiniz üzere kredi notu hayatımızın her evresinde Vodafone müşterilerine sürekli olarak taksit ile telefon sunduğu için kredi notu ile yakından ilgilenmektedir. Çoğu firmada olduğu gibi onlarında kurumsal findeks hesapları var ve T.C. kimlik numaranızı girerek kredi notunuzun hangi seviyede olduğunu görebiliyorlar.

Eğer ücretsiz bir şekilde notunuzu öğrenmek istiyorsanız Vodafone ‘un resmi şubelerine gidip fiyatı yüksek bir telefonu gözünüze kestirip bu telefonu tarifenize ek olarak alıp alamayacağınızı sormanız yeterli. Çalışan hemen T.C. kimlik numaranızı alıp findeks kurumsal hesaplarından sorgulama yapacaktır. Dikkat etmeniz gereken 2 şey var.

1- Şube kalabalık olmasın ki çalışanlar sizinle ilgilenebilsinler.

2- Vodafone ‘un kendi şubesi olacak bayilerde kurumsal hesap olamayabilir.

Bu yazdıklarımızı uygularsanız notunuzu ücretsiz olarak öğrenebilirsiniz. Şube çalışanları biraz ılımlıysa detaylı raporunuzu ekrandan bakmanıza izin vereceklerdir.

2 thoughts on “Ücretsiz Kredi Notu Öğrenme 1 : Vodafone

  1. Pingback: Bedava Kredi Notu Öğrenme 2 : Turkcell - Kredi Notu Uzmanı

  2. Pingback: Turkcell ve Vodafone Cep Telefonu Alırken Kredi Notu Önemi - Kredi Notu Uzmanı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir